• zrušiť

    Podkategória

  • zrušiť

    Výrobcovia

  • zrušiť

    Provedení switche

  • zrušiť

    Rychlost LAN max.

  • zrušiť

    Rychlost Wi-Fi max.

Optické komponenty

Top produkty

Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
51722310 TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module skladom 14,99 €
51722309 TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module  9 dní 14,99 €
Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
51722310 TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module skladom 14,99 €
51722309 TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Gb MM Module  9 dní 14,99 €
J4859D Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR skladom 168,31 €
J4858D Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR skladom 100,74 €
JW118A PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord skladom 7,92 €
53904901 Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp. skladom 9,73 €
53904902 Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. skladom 10,09 €
53904921 Signamax 100-36MM 10G XFP optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. obvykle 6 dní 14,10 €
539049416 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp. obvykle 6 dní 12,70 €
517223127 TP-Link TL-FC111A-20 10/ 100 SM WDM SC 20km  9 dní 13,88 €
517223128 TP-Link TL-FC111B-20 10/ 100 SM WDM SC 20km  9 dní 13,88 €
539049412 Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. obvykle 6 dní 17,39 €
539049413 Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/ 1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obvykle 6 dní 35,17 €
539049414 Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/ 1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp. obvykle 6 dní 35,17 €
539049415 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. obvykle 6 dní 11,28 €