• zrušiť

    Podkategória

  • zrušiť

    Výrobcovia

  • zrušiť

    Provedení switche

  • zrušiť

    Rychlost LAN max.

MIKROTIK - Optické komponenty

Snímok Kód Názov Dostupnosť Cena Operácie
517000479 MikroTik QSFP+ optický modul Q+85MP01D 40 Gbps 850nm obvykle 2 týždne 57,23 €
517000476 MikroTik SFP+ modul S+C49DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1490nm, 2x LC obvykle 2 týždne 118,81 €
517000477 MikroTik SFP+ modul S+C61DLC10D, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC obvykle 2 týždne 118,81 €
517000478 MikroTik SFP modul S-C59DLC40D, SM, 40km, 1Gbit obvykle 2 týždne 34,36 €
517000474 MikroTik SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km) obvykle 2 týždne 35,77 €
517000475 MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km) obvykle 2 týždne 81,85 €
517000473 MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul skladom 64,37 €
517000466 MikroTik SFP+ modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10Gbit obvykle 2 týždne 311,29 €
517000461 MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G skladom 24,68 €
517000462 MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G skladom 18,52 €
517000465 MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit skladom 132,00 €
517000464 MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit skladom 57,23 €
517000463 MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G skladom 70,09 €