QNAP - TRX-10GITSFPP-SR

QNAP, Optical Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR up to 300m industrial-temperature (-40 ~85) ... viac
Objednávací kód: 540010153
Kód výrobcu: TRX-10GITSFPP-SR
Výrobca: QNAP
Záručná lehota: 12 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 63,96 €
Cena s DPH: 76,75 €
Porovnanie Obľúbené

QNAP, Optical Transceiver 10GbE SFP+ 850nm SR up to 300m industrial-temperature (-40 ~85)

-|CZ|SK|EN