D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/ 300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/ 300m •Without DDM, •80m: OM1 & OM2, •300m: OM3, ... viac
Objednávací kód: 512027151
Kód výrobcu: DEM-431XT
Výrobca: D-LINK
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: obvykle 2 týždne
Cena bez DPH: 233,84 €
Cena s DPH: 280,61 €
Porovnání Oblíbené

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
- Without DDM
- 80m: OM1 & OM2
- 300m: OM3

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Rychlost LAN max. 10000 Mbps
Optika Ano